"Maardu Kunstide Kool - väärt kunstiharidus!"

Jana Kütt

laulja, laulukirjutaja, improvisaator ja lauluõpetaja

Eriala:
pop-jazz

Telefon:
(+372) 53 474 045

jana.kutt@maardukunstidekool.ee

Jana Kütt on laulja, laulukirjutaja, improvisaator ja lauluõpetaja. Ta on lõpetanud Tartu H.Elleri nim Muusikakooli ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia jazz-laulu eriala. Lisaks täiendas ta end aasta aega Rootsis Gõteborgi Muusikaakadeemias.

Peale muusikuameti on Jana lauluõpetaja. Varasemad töökohad lauluõpetaja ja hääleseadjana on Free Flow Studios, muusikaringi juhendajana mitmetes Tallinna lasteaedades ja külalisõpetajana Külliki Lauluaias Tartus ja Karepal Kullo laagris.

Muusikalised projektid: jazzfolkpop-ansambel Pillikud, jazz-koosseisud: Jana Kütt Group, Tuuli Pruul Jazzetry, Jana Kütt trio, Anna Wibe trio.

Nominatsioonid Jazzkaare Aasta Noore Jazz-talendi kategoorias 2018. ja 2019. aastal.