KLAHVPILLID: ERIALAST

klaver, akordeon (bajaan)

pianist-01

Klahvpille nimetatakse sageli muusikariistade kuningateks, kuna need on võimelised mängima palju hääli korraga. Enamik heliloojaid ajaloos olid pianistid (või organistid). Kaasaegsed akordionid ja nupp-akordionid on tegelikult kaasaskantav orel: nad on võimelised mängima sama keerulist polüfooniat ja vahetama tohutul hulgal registreid. Kõik klahvpillid on tehniliselt väga keerulised ja võivad nõuda rohkem aega ja energiat kui ükski teine instrument.

KLAHVPILLIDE ÕPETAJAD

TGP-4221

Svetlana Anikejeva

Olen lõpetanud Tallinna Laste Muusikakooli  õpetaja Irena Trushkina klaveriklassis.

TGP-4236

Larissa Lotuhhova

Praegu töötab kontsertmeistrina ja üldklaveri õpetajana. 2008. aastal organiseeris lastestuudio „Kasvame muusikaga“, kus õpivad 1,5 – 6-aastased lapsed

TGP-4226

Aina Unt

Lõpetasin Tallinna G. Otsa nim. Muusikakooli. 7 aastat töötasin Tallinna 30. Keskkoolis, õpetasin muusikaklassides, andsin laulutunde.

TGP-4214

Marina Urm

Eesti Muusikaakadeemia bakalauruseõppe lõpetasin  aastal 2004 prof. Toivo Nahkuri klassis. 2012. a. asusin tööle Maardu Kunstide Kooli klaveripedagoogina.

TGP-4251

Jekaterina Deržavina

Lõpetasin Otsa-kooli aastal 2000 kiitusega. Eesti Muusikaakadeemias õppisin klaveri erialal, lõpetasin magistriõppet 2006. aastal

TGP-4257

Vladimir Ossadtši

Maardu Kunstide Koolis töötan 1990. aastast. Pidevalt osalen erinevates muusikaprojektides ansamblitega ning solistidega

semenova

Jekaterina Semenova

TGP-7642

Margarita Belyaeva

Esimene haridus on klaveriõpetaja, saatejuht. Teine haridus – filoloog.

TGP-7653

Pille Saar