NÄITUSED

15. veebruar 2024

Veebruaris on Maardu Kunstide Kooli fuajees traditsiooniline

kunstiosakonna õpilaste tööde näitus Olga Haaki juhendamisel, mis

on pühendatud meie vabariigi iseseisvuspäevale. Väljapaneku nimi on

„Sini-must-valge”. Seekordsed näitusetööd on tehtud Eesti trikoloori

värvides. Diskreetsed ja stiilsed tööd on pühendatud meie looduse ilule,

sümboolikale ja traditsioonidele. Näitus avatakse 15. veebruaril ja see kestab

5. märtsini.   Kutsume kõiki soovijaid meie näitust külastama!

21. november 2023

Maardu Kunstide Kooli fuaees on avatud uus kunstinäitus ,,Meri ja sõbrad,,! Tulge vaatama!

Näitus jääb 18.detsembrini.

17. jaanuar 2023

2022. aasta novembris kuulutas RMK välja konkursi nimega”Eesti koolilaste metsapostkaart”, kus võtsid osa Eesti kooliõpilased 1.-9. klass.
Sel aastal oli kaartide teemaks “Meil on sõbrad metsas”. Konkursile saadeti 4426 tööd Eesti 180 õppeasutusest. Pärast 2 kuud 2023. aasta jaanuaris tehti teatavaks kauaoodatud tulemused.
Meie Maardu Kunstide Kooli Kunstiosakonna lapsed valmistasid koos õpetaja Olga Haakiga konkursile 38 tööd!
Lõpptulemusena pääses poolfinaali 2 tööd ja võitjaks tuli Uljana Divissenko töö nimega “Rebane otsib sõpra”!
Uliana Divissenko võistlustöö ja ka kõik 36 võidutööd trükitakse Eesti RMK postkaartide komplektile.
Palju õnne Uljanale ja meie suurepärasele pedagoogile Olga Haakile!

31. oktoober 2022

Kutsume Teid külastama näitust “Me armastame loomi”!
Nagu teate, on laste joonistuste üks lemmikteemasid loomad. Oktoobris koostasid kooli kunstiosakonna lapsed näituse mets- ja koduloomade joonistustest. Kokku on näitusel 30 tööd. Väljapanekutel võib näha nii tuttavaid loomi kui ka haruldasi, kes elavad teistes maades teistel kontinentidel.
Tulge ja külastage näitust Maardu Kunstide Koolis 1.detsembrini!

Artikli kunstinäitusest saab lugeda linna ajalehes “Maardu Panoraam” https://maardu.ee/et/linna-ajaleht