KONKURSID

16. märts 2024

16.märtsil toimunud Tallinna Muusikakoolis konkursil ,,Parim Noor Instrumentalist 2024,, Vabariiklikus voorus meie õpilane Artur Mišustin sai II koha!
Palju õnne Arturile ja õpetajale Jekaterina Semenovale!
Täname õpetajat Jekaterina Semenovat suurepärase töö eest!
Žüriisse kuulusid Kimmo Matila, Signe Tamm, Allan Jakobi.

06. märts 2024

6.märtsil toimunud Viimsi Muusikakoolis Eesti Muusikakoolide Liidu konkursil ,,Parim Noor Instrumentalist 2024,, regiooni voorus sai II koha Anna Kremenetski!
Palju õnne Annale ja õpetajale Jekaterina Kadotšnikovale! Suur tänu pedagoogile suurepärase töö eest!
Täname meie kontsertmeistrit Larissa Lotuhhovat!

19. veebruar 2024

19.veebruaril toimus Viimsi Artiumis Loode-Eesti regioonaalne

akordioniõpilaste konkurss, kus meie kooli teise klassi õpilane Artur

Mišustin sai III koha ning pääses edasi finaali, esimese klassi õpilane

Diana Pronina sai diploma (0 vanuserühm) ja teise klassi õpilane

Georgy Tatarintsev sai diplomi ka (III vanuserühm)!

Palju õnne õpilastele ja õpetajale Jekaterina Semenovale!

Täname tehtud töö eest!

17. veebruar 2024

17.veebruaril toimunud löökpilliõpilastele vabariiklikus konkursis “Parim
noor instrumentalist 2024″ sai diplomi Andrei Dudakov!
Samuti täname German Zotovichi ja Andre Nigul väga hea esinemise eest!
Palju Õnne!
Täname meie löökppilliõpetajaid Aleksandra Kremenetski ja Reno Kokman!
Aitäh suurepärase töö eest!
Samuti aitäh meie kontsertmeistrile Jekaterina Deržavinale!

17. veebruar 2024

17.veebruaril  toimus Saue muusikakoolis konkursi “Parim Noor Instrumentalist 2024”regionaalne  eelvoor.

Maardu Kunstide Kooli kitarriõpilased olid väga tublid!

Meie teise klassi kitarriõpilane Anna Semenova saavutas II koha 0 vanuserühmas. Palju Õnne!

Teise klassi kitarriõpilane Ervin Kozlov  ja viienda klassi kitarriõpilane Emilija Filjok  tunnistati diplomi vääriliseks. Palju Õnne!

Palju, palju õnne ja tänud õpetaja Jelena Ossipovale!

30. november 2023

30.11 – 03.12.2023 toimus Eesti Noorte Pianistide Konkurss “Eesti Kõla XII” Tallinna Muusika-ja Balettikoolis., kus edukalt esinesid meie kooli klaveriõpilased Andrei Dudakov ja Anna Kremenetski.

Andrei ja Anna tunnistati tänukirja vääriliseks. Palju Õnne!

Aitäh klaveriõpetaja Jekaterina Deržavina, kes ikka inspireerib meie noori!

11. aprill 2023

Aprillis toimus Internetikonkurss “Eesti Akordionitähed 2023”, kus esinesid  tublisti   meie Maardu Kunstide Kooli akordioniõpilased Diana Pronina ja Anna Semenova.

Palju Õnne ja suured tänud õpetajale Jekaterina Semenovale!

2. aprill 2023

2.aprillil toimus Tallinna Muusika- ja Ballettikoolis vabariikliku konkursi „Parim Noor Instrumentalist“ lõppvoor. Meie kaheksanda klassi klaveriõpilane Andrei Dudakov sai diplomi! Palju õnne Andreile ja tema õpetajale Jekaterina Deržavinale!

1. aprill 2023

1.aprillil Rae huvikoolis toimunud Loode-Eesti kitarrikonkursil tunnistati meie neljanda klassi õpilase Emilia Filjok diplomi vääriliseks!

Palju õnne Emiliale ja tema õpetajale Jelena Ossipovale!

17. märts 2023

17.märtsil toimus Sakus konkursi “Parim Noor Instrumentalist 2023” eelvoor.

Meie klaveriõpilane Andrei Dudakov saavutas III koha kolmandas vanuserühmas.

Palju õnne Andrei Dudakovile ja klaverõpetajale Jekaterina Deržavinale! Soovime edu vabariiklikul konkursil!

8. märts 2023

8.märtsil toimus Paldiskis konkursi “Parim Noor Instrumentalist 2023” eelvoor, kus võistlesid madalad vaskpillid.

Meie kolmanda klassi trombooniõpilane Remi Averin savutas I koha esimeses vanuserühmas.

Palju õnne Remile, õpetaja Andrei Sedlerile ja kontsertmeister Marina Urmile! Soovime vahvat mängimist ja edu vabariiklikul konkursil!

4. märts 2023

Palju õnne!

4.märtsil toimus Tartu I Muusikakoolis vabariiklik metsasarveõpilaste konkurss “Parim Noor Instrumentalist 2023”.

Meil on rõõm teatada, et meie esimese klassi metsasarveõpilane Maria Rudenko saavutas III koha!

Palju õnne Mariale, õpetaja Andrei Sedlerile ja konstsertmeister Marina Urmile!

2. oktoober 2020

Palju õnne meie kooli õpilastele Andrei Dudakovile ja Elmira Nersesjanile, kes saavutasid kõrged kohad pianistide konkursidel. Andrei sai III premia Rahvusvahelisel Pianistide Konkurssil „ODIN“ , mis toimus 2020. a. augustis . Elmira võttis osa Rudolf Tobiase nimelisel klaveriõpilaste konkurssil, mis toimus Hiiumaal, Käinas 26.09 – 27.09 ning saavutas III koha.

26. juuni 2020

Meie õpilane Andrei Dudakov (pedagoog Jekaterina Deržavina) võitis esimese koha rahvusvahelisel online konkursil!

21. veebruar 2020

1. veebruaril toimus Maardu sõpruslinnas Jekabpils (Läti) VII Arvids Žiliskis nimeline noorte klaverimängijate rahvusvaheline konkurss, millest võttis osa Maardu Kunstide Kooli õpilane Elmira Nersesjan. Elmirast sai II preemia laureaat vanemas grupis (5-6.klass).

Soovime palju õnne meie andekale pianistile ja ta pedagoogile Marina Urmile auväärse saavutuse puhul!

#talentidelinn #olemeuhked