Elmas Topalova

Eriala:
pop-jazz

Telefon:

Elmas Topalova on tegutsev pop-jazzi laulja ning lauluõpetaja. Alustas muusikaõpinguid Lasnamäe muusikakoolis klassikalise klaveri erialal (õp. Liine Piigli). Pärast muusikakooli lõpetamist jätkas õppimist Georg Otsa nim. muusikakoolis rütmimuusika osakonnas, kus õppis pop-jazz laulu (õp. Maarja Aarma). Hetkel lisaks laulmisele õpib klaverimängu, muusika manageerimist ja helindust Tallinna Muusika- ja Balletikoolis.
Elmas on palju edukalt esinenud erinevatel lauluvõistlustel, aastal 2021 ja 2022 võttis osa oma klaveriduoga festivali “JazzKaar” linnaruumiprojektist ning aastal 2022 on esinenud solistina koos Estonian Dream BigBandiga Siim Aimla juhendamisel. Samal aastal ta on olnud EAS’i galal taustalaulja sellistele lauljatele nagu Lenna ja Mari Jürjens.
Lisaks õpetamisele, Elmas tegeleb ka omaloominguga ja laulab erinevates koosseisudes.