Olga Haak

kunstiõpetus

Telefon:

olga.haak@maardukunstidekool.ee

Olga Haak on sündinud Tallinnas. Lapsepõlvest saaati olen huvitunud kunstist: `Õppisin kunstistuudios. Professionaalset haridust sain Tallinna Ülikoolis käsitöö ja kunstiõpetaja erialal. Olen töötanud Maardu Gümnaasiumis õpetajana (kunst ja tööõpetus). Maardu Kunstide Koolis töötan aastast 2005, lisaks sellele tegelen kunstinäituste ja Art-projektide korraldamisega professionaalse kunsti maastikul.

Armastan väga oma tööd. Mulle meeldib loominguline atmosfäär, kreatiivne mõtlemine ja kunsti mitmekesisus. Kirjutan akvarelle.

Maardu Kunstide Kooli kunstiklassi õpilased on võitnud mitmeid kordi erinevaid vabariiklikke ja rahvusvahelisi konkursse. Mul on hea meel, et paljud kooli lõpetajad otsustavad siduda oma elu kunstiga ning jätkavad haridusteed kõrgkoolides, valides disaini, arhitekti või stilisti eriala.